BTC, XRP, SOL, AVAX Coin ve Bu 6 Altcoin İçin Al-Sat Seviyeleri!

Bitcoin, yatırımcıların agresif bir şekilde dip seviyeleri satın almasının ardından bir aralıkta sıkışıp kaldı. Analistlere göre, bu da daha düşük seviyelerde sağlam bir talebe işaret ediyor. Bitcoin ve AVAX Coin gibi belirli altcoinler kısa vadede dibe vurdu mu? Kripto analisti Rakesh Upadhyay, bunu öğrenmek için ilk 10 kripto parayı inceliyor.

BTC, ETH, BNB, SOL ve XRP Coin analizi

Bitcoin (BTC) fiyat analizi

Alıcıların Bitcoin’in 19 Nisan’daki düşüşü satın alması, boğaların gücünü gösteriyor. Ancak 20 günlük hareketli ortalama seviyesi olan 66.067 dolar üzerindeki zorlanma, ayıların güçlü bir direnç oluşturabileceğini gösteriyor. Eğer fiyat, 60.775 dolar seviyesinin altına düşerse, çift tepe formasyonu tamamlanır. Bu durumda 47.773 dolar hedefi masaya gelir. Eğer fiyat yükselirse, BTC’nin bir süre 60.775 dolar ile 73.777 dolar arasında işlem görmesi mümkün. Ayrıca, 73.777 dolar üzerinde bir artışın, fiyatı 84.000 dolar seviyesine çıkarması mümkün.

Ethereum (ETH) fiyat analizi

Ether, 20 günlük hareketli ortalama seviyesine yaklaştı. Şimdi, bu seviye üzerinde zorlu bir mücadele bekleniyor. Eğer fiyat geri dönerse, ayıların ETH’yi 2.852 dolara kadar düşürmesi mümkün. Alternatif olarak, fiyat 20 günlük hareketli ortalama seviyesinin üzerine çıkarsa, düzeltmenin sona erdiği düşünülebilir ve fiyat 3.679 dolar seviyesine yükselmeye çalışabilir.

Binance Coin (BNB) fiyat analizi

BNB, 495 dolar ile 635 dolar arasında konsolide oluyor. Boğalar ile ayılar arasında yön konusunda belirsizlik var. Eğer boğalar, 565 dolar direncini aşarsa, BNB’nin 635 dolar seviyesine kadar yükselmesi mümkün. Ancak fiyat 495 doların altına düşerse, çift tepe formasyonu tamamlanabilir. Bu durumda fiyatın 460 dolar ve ardından 400 dolar seviyelerine doğru düşmesi olası.

Solana (SOL) fiyat analizi

Solana, 126 dolar seviyesinden destek buluyor. Bu da boğaların gücünü gösteriyor. Fiyatın 20 günlük hareketli ortalama seviyesine yaklaşması bekleniyor. Ancak fiyat keskin bir şekilde düşerse, ayıların SOL’u 126 doların altına düşürmesi mümkün. Aksi takdirde, fiyat yükselirse, SOL’un 185 dolar seviyesine yükselmesi olası.

Ripple (XRP) fiyat analizi

XRP, 0,46 dolar ile 0,52 dolar arasında salınıyor ve boğaların toparlanma isteğini gösteriyor. Ancak 20 günlük hareketli ortalamanın üzerinde bir direnç var. Bu yüzden muhtemelen ayılar hala etkin. Eğer fiyat geri dönerse, XRP’nin 0,46 dolar seviyesini yeniden test etmesi mümkün. Ancak fiyat yükselirse, düzeltmenin sona erdiğini gösterecektir. Bu durumda 0,41 ila 0,74 dolar geniş aralığında bir süre daha hareket mümkün.

DOGE, TON, ADA, SHIB ve AVAX Coin analizi

Dogecoin (DOGE) fiyat analizi

Dogecoin, 19 Nisan mum çubuğunda uzun bir kuyrukla karşımıza çıktı. Bu da boğaların 0,14 dolar desteğini korumak için çaba gösterdiğini gösteriyor. Eğer toparlanma devam ederse, Dogecoin’in ayı trend çizgisine kadar yükselmesi mümkün. Ancak, fiyatın 0,14 ve 0,12 dolar arasındaki bölgeden güçlü bir şekilde alıcılar tarafından desteklenmesi muhtemel. Çünkü bu seviyeleri kırarsa DOGE’nin daha fazla düşmesi ve 0,10 dolara kadar gerilemesi olası.

Toncoin (TON) fiyat analizi

Toncoin (TON), 18 Nisan’da yükselen kanal formasyonunun destek hattından toparlandı. Böylece, boğaların seviyeyi güçlü bir şekilde savunmaya devam ettiğini gösteriyor. Eğer kanalın altına kayarsa, bu yakın vadede bir trend değişikliğine işaret edecektir. Böylece, TON’un 50 günlük SMA’ya kadar gerilemesi mümkün. Ancak, kanalın üzerinde bir kırılma olursa, rallinin kapıları açılabilir. Bu durumda TON’un 8,56 dolar ve ardından 10 dolara kadar yükselmesi olası.

Cardano (ADA) fiyat analizi

ADA, birkaç gün boyunca 0,46 dolar desteğinin altında işlem gördü. Ancak boğalar fiyatın 0,40 doların altına düşmesine izin vermedi. Fiyatın bu seviyede kalması, 0,52 dolara doğru bir hareketi tetikleyebilir. Ancak, eğer fiyat 20 günlük EMA seviyesinden keskin bir şekilde düşerse, bu rallilerin satıldığını gösterecektir. Bu durumda fiyatın, 0,46 ila 0,40 dolar destek bölgesine doğru düşmesi olası. Eğer bu destek seviyelerini kırarsa, fiyatın 0,35 dolara kadar düşmesi mümkün.

Avalanche (AVAX Coin) fiyat analizi

AVAX Coin, ayı trend çizgisi içerisinde konsolidasyon sürecinde. Bu da AVAX Coin boğalarının düşüşü durdurmak için çabaladığını gösteriyor. 32 ila 27 dolar arasındaki bölgenin güçlü bir destek olarak hareket etmesi muhtemel. Eğer AVAX Coin fiyat bu destek bölgesinden güçlü bir şekilde toparlanırsa, fiyatın ayı trend çizgisine doğru yükselmesi olası. Ancak, boğaların düzeltmenin sona ermiş olduğunu göstermek için bu direnci aşmaları gerekiyor. AVAX Coin daha sonra 50 dolara doğru bir ralli denemesinde bulunabilir. Ancak, eğer AVAX Coin fiyatı düşer ve 27 doların altına inerse, bu ayıların kontrolü ele geçirdiğini gösterecektir. Bu durumun 20 dolara kadar düşürmesi olası.

Shiba Inu (SHIB) fiyat analizi

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere SHIB, son birkaç gündür 0,000022 dolar civarında seyrediyor. Bu da alıcılar ile satıcılar arasında bir denge olduğunu gösteriyor. Eğer fiyat 0,000020 doların altına inerse, 0,000017 dolara doğru bir düşüş olası. Eğer ayılar galip gelirse, SHIB’in 0,000010 dolara kadar düşmesi mümkün. Ancak, eğer fiyat yükselir ve ayı trend çizgisinin üzerinde kalırsa, avantaj alıcıların lehine olacaktır. SHIB’in kademeli olarak 0,000033 dolara kadar yükselmesi olası. Bundan sonra 0,000039 dolara kadar bir ralli gündeme gelebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir